PARTITS LF2 JLC

Temporada 2016-2017

 

FASE D'ASCENS LEÓN: JORNADA 3: JLC 78-80 Pacisa Alcobendas. 15:15h. Dissabte 22 d'abril 2017

 

 

 

FASE D'ASCENS LEÓN: JORNADA 2: Movistar Estudiantes 62-60 JLC. 18:15h. Divendres 21 d'abril 2017

 

 

 

FASE D'ASCENS LEÓN: JORNADA 1: Aros Patatas Hijolusa 74-51 JLC. 20:30h. Dijous 20 d'abril 2017

 

 

 

JORNADA 26: JLC 76-71 GDKO Ibaizabal. 19:00h. Dissabte 8 d'abril 2017

 

 

JORNADA 25: Duran Maquinaria Ensino 88-77 JLC. 19:00h. Dissabte 1 d'abril 2017

 

 

 

JORNADA 24: Kemegal Cortegada 81-65 JLC. 12:00h. Diumenge 26 de març 2017

 

 

JORNADA 23: JLC 81-69 Universidad de Oviedo. 16:00h. Dissabte 18 de març 2017

 

 

JORNADA 22: RC Celta Zorka 68-82. 12:30h. Diumenge 12 de març 2017

 

 

 

JORNADA 21: JLC 61-71 Snatt's Femení Sant Adrià. 16:00h. Dissabte 4 de març 2017

 

 

 

JORNADA 20: Ponce Valladolid 53-55 JLC. 20:45h. Dissabte 25 de febrer 2017

 

 

 

JORNADA 19: JLC 67-62 Añares Rioja. 16:00h. Dissabte 18 de febrer 2017

 

 

 

JORNADA 18: Lima Horta Barcelona 73-70 JLC. 16:30h. Dissabte 11 de febrer 2017

 

 

JORNADA 17: JLC 79-83 Segle XXI. 16:00h. Dissabte 4 de febrer 2017

 

 

 

JORNADA 16: CB Arxil 66-64 JLC. 12:00h. Diumenge 29 de gener 2017

 

 

 

JORNADA 15: JLC 63-84 Aros Patatas Hijolusa. 16:00h. Dissabte 21 de gener 2017

 

 

 

JORNADA 14: ADBA 56-57 JLC. 20:00h. Dissabte 14 de gener 2017

 

 

 

JORNADA 13: GDKO Ibaizabal 59-71 JLC. 13:00h. Dissabte 7 de gener 2017

 

 

 

JORNADA 12: JLC 74-69 Duran Maquinaria Ensino. 16:00h. Dissabte 17 de desembre  2016

 

 

 

JORNADA 11: JLC 79-54 Kemegal Cortegada. 16:00h. Diumenge 12 de desembre 2016

 

 

JORNADA 10: Universidad de Oviedo 74-78 JLC. 12:00h. Diumenge 4 de desembre 2016

 

 

 

JORNADA 9: JLC 66-59 RC Celta. 16:00h. Dissabte 26 de novembre 2016

 

 

 

JORNADA 8: Snatt's Femení Sant Adrià 64-49 JLC. 21:00h. Dijous 1 de desembre 2016

 

 

 

JORNADA 7: JLC 71-53 Ponce Valladolid. 16:00h. Dissabte 12 de novembre 2016

 

 

 

JORNADA 6: Añares Rioja ISB 69-80 JLC. 18:00h. Dissabte 5 de novembre 2016

 

 

 

JORNADA 5: JLC 79-58 Lima Horta Barcelona. 16:00h. Dissabte 29 d'octubre 2016

 

 

JORNADA 4: Segle XXI 59-52 JLC. 17:00h. Dissabte 22 d'octubre 2016

 

 

JORNADA 3: JLC 68-75 CB Arxil. 13:00h. Dissabte 16 d'octubre 2016

 

 

JORNADA 2: Aros Patatas Hijolusa 79-65 JLC. 20:30h. Dissabte 8 d'octubre 2016

 

 

JORNADA 1: JLC 62-60 ADBA. 16:00h. Dissabte 1 d'octubre 2016

 

 

Estigues al corrent de l'actualitat que ens envolta

NOTÍCIES

Vols ser un comerç col·laborador del Club?

+INFO

Tots els partits i activitats del cap de setmana

AGENDA